Rolety Dzień-Noc

Classic Dzień-Noc​

Rolety Dzień i Noc to system przesłony okiennej, który należy do funkcjonalnych rozwiązań, pozwalających samodzielnie regulować rozproszeniem światła w każdym wnętrzu. Dzień i Noc jest najnowszym typem rolety, w której zastosowano układ naprzemienny tkaniny transparentnej i całkowicie zaciemniającej. Dzięki temu można dostosować ilość wpadającego światła do aktualnych potrzeb, jak również tworzyć klimat we wnętrzu zgodny z własnym samopoczuciem. Okan Demex Opole oferuje klientom rolety Dzień i Noc w wielu kolorach zarówno wolnowiszące jak i w kasetach. Odpowiadają one nowoczesnym trendom, stanowiąc idealny dodatek do wnętrza. Dzięki tradycyjnemu mechanizmowi sterowania z rolet korzysta się bardzo łatwo i przyjemnie.

Maksymalna szerokość roletki – 180 cm

Maksymalna wysokość roletki – 180 cm

Dzien_noc_w_kasetce
Dzien_noc_Mini
rolety-dzien-noc-classic-4
roleta-dzien-noc-classic-w-kasecie-z-plaskimi-prowadnicami

Roletka mini

Dzień-noc Mini to roletka wolnowisząca (bez kasetki i prowadnic) , wyposażona w specjalny rodzaj tkaniny w poziome pasy, transparentne (firana) i zaciemniające (zasłona). Naprzemianległy układ pasów pozwala na regulację ilości wpadającego światła stwarzając przy tym niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu.

Maksymalna szerokość roleki – 150 cm
Maksymalna wysokość roletki – 220 cm
Minimalna szerokość roletki – 15 cm

rolety-dzien-noc-mini-1
rolety-dzien-noc-mini-2

Rolety w kasetach

Rolety w kasetach to idealne rozwiązanie pasujące do niemal każdego okna pcv, drewnianego i aluminiowego. W roletach tego typu materiał schowany jest w eleganckiej kasecie a prowadnice boczne uzupełniają całe okno i dodatkowo znacznie zmniejszają przenikanie promieni słonecznych. Rolety posiadają mechanizm samohamujący w systemie łańcuszkowym co pozwala na wygodne zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości. W prowadnicach materiał spoczywa bezpośrednio przy szybie co jest wygodne przy oknach uchylnych czy drzwiach balkonowych narażonych na przeciągi. Dzięki zastosowaniu kasety materiał jest bardziej chroniony przed kurzem i brudem co zwiększa żywotność rolety. Nasi dostawcy zadbali aby kolory kasetek i prowadnic nie różniły się od standardowych kolorów okien.

W ofercie posiadamy następujące kolory:
biały, brąz, satyna, złoty dąb, orzech, mahoń, sosna oraz wiśnia.

Maksymalna szerokość roletki – 180 cm

Maksymalna wysokość roletki – 180 cm

rolety-dzien-noc-profil-1
rolety-dzien-noc-profil-2
rolety-dzien-noc-profil-4
rolety-dzien-noc-profil-3

Roleta BIS

Dzień-noc Bis to wersja roletki wolnowiszącej (bez prowadnic), zalecana do montażu przed wnęką okienną (na ścianie) lub do wnęki okiennej. Roletka wyposażona jest w specjalny rodzaj tkaniny w poziome pasy, transparentne (firanka) i zaciemniające (zasłona). Naprzemianległy układ pasów pozwala na regulację ilości wpadającego światła stwarzając przy tym niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu.

Osprzęt roletki w kolorach:
biały 9016, brąz 8028, karmel, srebrny 9006, antracyt 7016

Dopuszczalne wymiary:
Maksymalna szerokość roletki – 180 cm
Maksymalna wysokość roletki – 220 cm
Minimalna szerokość roletki – 25 cm

rolety-dzien-noc-bis-1
rolety-dzien-noc-bis-2
rolety-dzien-noc-bis-3
rolety-dzien-noc-bis-4

Roleta Evis

Roleta tkaninowa Evis Dzień-Noc to propozycja dla najbardziej wymagających. Łączy w sobie elegancki, nowoczesny design z dużymi możliwościami, jakie oferuje dzięki swej pojemnej kasecie. Elegancka aluminiowa kaseta zapewnia ochronę znajdującej się w niej tkaniny na wiele lat. Roletka wyposażona jest w specjalny rodzaj tkaniny w poziome pasy, transparentne (firanka) i zaciemniające (zasłona). Naprzemianległy układ pasów pozwala na regulację ilości wpadającego światła stwarzając przy tym niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu.

Parametry
Maksymalna szerokość roletki – 280 cm.
Maksymalna wysokość roletki – 300 cm.
Minimalna szerokość roletki – 25 cm

Dostępne kolory:
biały 9016
kość słoniowa 184
srebrny 9006

rolety-dzien-noc-mini-1
Evis-widok-1