DREWNIANE

PLASTODREW

Balcony with deckchairs in a house. Nobody inside
Posiadamy kompletny, stale unowocześniany park maszynowy do produkcji okien i drzwi z drewna. W procesie produkcji korzystamy z ekologicznych materiałów wykończeniowych o dobrej jakości, a także najnowszych technologii. Pozwala nam to na precyzyjne i terminowe wykonywanie powierzonych nam zamówień, zarówno okien i drzwi.
Produkujemy okna w nowej LINII SOFT LINE, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na swoje walory użytkowe w porównaniu do okien i drzwi naszej konkurencji. Dobór surowców, doskonała jakość zachowana na każdym etapie produkcji okien i drzwi oraz wieloletnie doświadczenie w branży produkcji stolarki drewnianej to zalety, które procentują popularnością naszych produktów na polskim rynku.
Wielką zaletą okien drewanianch jest to, że składają się bardzo ekologicznego materiału, najczęściej jest to drewno sosnowe. Jego występowanie ma charakter powszechny i jest łatwe w obróbce. Drewniane okna są także produkowane z mahoniu, świerku oraz dębu. Dębowe cieszą się bardzo dużą wytrzymałością. Z drewna wykonuje się najczęściej okna posiadające jedną ramę. Wykorzystane drewno do ram jest klejone warstwowo. Musi być wysuszone i pozbawione sęków. Drewno musi zostać odpowiednio zaimpregnowane, tak, żeby ochronić je przed wodą, grzybami. Do wykończenia ram okiennych używa się farb lub lakierów akrylowych. Lakier ma za zadanie ochronić ramę przed promieniami UV i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Drewniane okna mają niezwykle uniwersalne zastosowanie, wyróżnia się wiele ich typów i rodzajów. Można je wkomponować praktycznie do każdego pomieszczenia. Pasują one zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i stylowych pomieszczeń. Okno drewniane można malować w zasadzie na dowolny kolor. Przy odpowiedniej konserwacji mogą nam służyć przez naprawdę długie lata. Nawet, gdy okna drewniane ulegną jakiemuś uszkodzeniu, zazwyczaj bez większego trudu można je naprawić. Okna drewniane ceni się zazwyczaj za to, że są względnie tanie i mają wysokie walory estetyczne.