PCV

ALUPLAST

Okna i drzwi Aluplast są wykonywane pod indywidualne zamówienie klienta w systemie ALUPLAST IDEAL 4000, IDEAL 7000, IDEAL 8000 oraz profil energeto. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie systemów okien PCV w Europie posiadający Aprobatę Techniczną ITB oraz ocenę higieniczną PZH.

Profile nie zawierają substancji toksycznych np. takich jak ołów, są produkowane z wysokoudarowego, niespienionego PCV co pozwala na zachowanie idealnego białego koloru na długie lata eksploatacji.

We wszystkich oknach montujemy niemieckie okucia firmy ROTO, szyby zespolone typu: thermofloat, antywłamaniowe, ornamentowe, refleksyjne, ze szprosami i ciepłą ramką wg indywidualnych życzeń klientów.

Obecnie oferujemy: szybę k=1,0, mikrowentylację oraz okucie antywłamaniowe.

Nasze okna charakteryzuje: dobra statyka, wysoka jakość wykonania, idealna ochrona akustyczna, idealna ochrona termiczna, bezpieczeństwo, łatwość w konserwacji.

Wszystkie okna są dostępne w wielu różnych kolorach RAL i okleinach . Nie ma ograniczeń Państwa osobistego gustu oraz kreatywności przy optycznym zestawieniu fasady. Chętnie spełniamy indywidualne życzenia kolorystyczne.

SCHUCO

Firma Schuco to 50 lat kompetencji w branży okien, drzwi i fasad. To wiodąca marka na światowym rynku. Schuco słynie z największego centrum technologicznego w branży okiennej w Europie. Zapewniając najwyższą jakość swoich produktów. Szeroka paleta systemu Schuco gwarantuje Państwu różnorodność rozwiązań nie tylko pod względem przeznaczenia, funkcji i funkcjonalności, ale także pod względem wzornictwa. Do dyspozycji macie Państwo dużą ilość możliwych kompozycji.

SALAMANDER

Z dniem 01.08.2012 uzupełniliśmy ofertę o okna w ekskluzywnym systemie firmy Salamander. Zaokraglony sześciokomorowy profil bluEvolution o głębokości 92 mm jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, lecz również bogaty w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Generacja profilu bluEvolution zapewnia bezkonkurencyjną na rynku europejskim wartośc współczynnika przenikalności termicznej Uf=1.0 (Uf=0.9 ze wzmocnieniem termicznym), gwarantując największą jak dotąd izolacje cieplną wśród okien. Okna w systemie bluEvolution wyposażone są oprócz standardowych dwóch uszczelek w dodatkową uszczelkę środkową, co zapewnia doskonałą izolację akustyczną i termiaczną.