Pomiary i wycena GRATIS

Dane kontaktowe

PPHU Demex2

Siedziba Opole

ul. Kolejowa 9

tel. 695 328 132

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Nasze okna i drzwi wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta. Starając się zaspokoić wszelkie oczekiwania klienta, zróżnicowaliśmy ofertę i możemy zaoferować zarówno dobre jakościowo okna w bardzo korzystnych cenach, jak i te o najwyższych parametrach, doskonale wyposażone.


ALUPLAST

 

Okna i drzwi Aluplast są wykonywane pod indywidualne zamówienie klienta w systemie ALUPLAST IDEAL 4000, IDEAL 7000, IDEAL 8000 oraz profil energeto. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie systemów okien PCV w Europie posiadający Aprobatę Techniczną ITB oraz ocenę higieniczną PZH.
 

Profile nie zawierają substancji toksycznych np. takich jak ołów, są produkowane z wysokoudarowego, niespienionego PCV co pozwala na zachowanie idealnego białego koloru na długie lata eksploatacji.

We wszystkich oknach montujemy niemieckie okucia firmy ROTO, szyby zespolone typu: thermofloat, antywłamaniowe, ornamentowe, refleksyjne, ze szprosami i ciepłą ramką wg indywidualnych życzeń klientów.

Obecnie oferujemy: szybę k=1,0 , mikrowentylację oraz okucie antywłamaniowe.

Nasze okna charakteryzuje:

  • Dobra statyka
  • Wysoka jakość wykonania
  • Idealna ochrona akustyczna
  • Idealna ochrona termiczna
  • Bezpieczeństwo
  • Łatwość w konserwacji

Obecnie w naszej ofercie znajdują się następujące profile:

 

Ideal 4000 ST       Ideal 4000 RL         Ideal 7000           Ideal 8000           Energeto

                          

 

Nasze okna są dostępne w wielu różnych kolorach RAL i okleinach . Nie ma ograniczeń Państwa osobistego gustu oraz kreatywności przy optycznym zestawieniu fasady. Chętnie spełniamy indywidualne życzenia kolorystyczne.
 

 

 

SCHUCO

 

Firma Schuco to 50 lat kompetencji w branzy okien, drzwi i fasad. To wiodąca marka na światowym rynku. Schuco słynie z największego centrum technologicznego w branży okiennej w Europie. Zapewniając najwyższą jakośc swoich produktów.
Szeroka paleta systemu Schuco gwarantuje Państwu różnorodnośc rozwiązań nie tylko pod wzgledem przeznaczenia, funkcji i funkcjonalności, ale także pod wzgledem wzornictwa. Do dyspozycji macie Państwo dużą ilośc możliwych kompozycji.

    
            
 
 
SALAMANDER
 

Z dniem 01.08.2012 uzupełniliśmy ofertę o okna w ekskluzywnym systemie firmy Salamander. Zaokraglony sześciokomorowy profil bluEvolution o głębokości 92 mm jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, lecz również bogaty w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Generacja profilu bluEvolution zapewnia bezkonkurencyjną na rynku europejskim  wartośc współczynnika przenikalności termicznej Uf=1.0 (Uf=0.9 ze wzmocnieniem termicznym), gwarantując największą jak dotąd izolacje cieplną wśród okien. Okna w systemie bluEvolution wyposażone są oprócz standardowych dwóch uszczelek w dodatkową uszczelkę środkową, co zapewnia doskonałą izolację akustyczną i termiaczną.